Praca w trakcie gap year

Czas trochę zarobić

Wiesz już, że bierzesz gap year, ale nie wiesz jak go sfinansować? Poniższe artykuły są przygotowane dla Ciebie! Jeżeli potrzebujesz zarobić szybko i sporo, popularnym rozwiązaniem jest wyjazd za granicę. Ale wcale nie musisz wyjeżdżać z kraju!

ZARABIANIE NA GAP YEAR – 5 ZASAD

Wiesz już, że potrzebujesz zgromadzić pieniądze na czas gap year? Mam dla Ciebie kilka wskazówek jak się za to zabrać. Ten artykuł odnosi się przede wszystkim do osób, które potrzebują zarobić w miarę szybko i dosyć sporo.

4 ZAWODY W POLSCE, KTÓRE POZWOLĄ CI ZAROBIĆ NA GAP YEAR

Biorąc jednak pod uwagę potencjalne koszty transportu i utrzymania za granicą, praca w Polsce może ostatecznie być bardziej opłacalna. 

Poradniki

Praca nie musi być sposobem na zarobienie na gap year. To może być sposób na spędzenie tego roku! Poniżej znajdziesz poradniki, które opisują dostępne możliwości. Dzięki nim wrócisz z gap year z pełniejszą kieszenią niż wyjechałeś/aś!

cropped Co to jest au pair 2 2 - Praca w trakcie gap year

Au pair

Więcej
cropped Work and Holiday 2 - Praca w trakcie gap year

Work & Holiday

Więcej

Praca dla młodych

Aplikacja AfterGraduation to polska platforma, która ma na celu pomoc ludziom młodym w znalezieniu pracy, choć znajdziesz tam również informacje o wolontariatach i stażach. Warto wypróbować ją w trakcie gap year!

GOOGLE PLAYAPP STORE
cropped AfterGraduation - Praca w trakcie gap year

Wyróżnione oferty

cropped Talkersi - Praca w trakcie gap year

Talkersi

Talkersi to dynamicznie rozwijająca się szkoła językowa z siedzibą w Trójmieście, ale działająca na terenie całego kraju. Jeżeli chcesz doświadczyć pracy w start-upie, a przy okazji nauczyć się angielskiego, ich oferta jest dla Ciebie!

Więcej

Wywiad z założycielem Talkersów, Wiktorem Jodłowskim: O budowaniu firmy, kariery i odnajdywaniu siebie.

Wywiad