Współpraca

Rok w Bok rozwija się dzięki współpracy ze wspaniałymi osobami i organizacjami. Poniżej przedstawiam kilka możliwości, ale jeżeli masz pomysł na inne rodzaje współpracy, pisz śmiało korzystając z formularza kontaktowego.

Prezentacja lub warsztaty o gap year

Jeżeli jesteś nauczycielem, pracownikiem szkoły, przedstawicielem organizacji studenckiej lub organizatorem wydarzenia, z chęcią zorganizuję prezentację na temat gap year dla Twojej grupy. Zazwyczaj warsztaty skupione są wokół pytań:

  • Co to jest gap year i jakie są korzyści?
  • Co można robić w trakcie tego roku?

Więcej informacji w tej broszurze. Dotychczas, w moich warsztatach wzięło udział przeszło 200 osób!

Promocja możliwości na gap year

Czy Twoja organizacja oferuje wyjazd na gap year lub inny rodzaj spędzenia tego czasu? Z chęcią umieszczę logo Twojej organizacji w zakładce Organizacje, aby osoby odwiedzające Rok w Bok miały szansę się o tym dowiedzieć!

Tworzenie społeczności

Idea gap year dociera do nowych osób przede wszystkim od ich znajomych. Niezależnie czy jesteś po gap year czy dopiero go rozważasz, zachęcam Cię do polubienia Rok w Bok na Facebooku oraz zaobserwowania na Instagramie. Możesz też dołączyć do naszej grupy – społeczności gap year w Polsce. A jeżeli gap year masz już za sobą, z chęcią przedstawię Twoją historię. W tym celu, skorzystaj z formularza poniżej.