Ambasadorzy Rok w Bok

Promowanie idei gap year w Polsce to nie jest coś, z czym jedna osoba może poradzić sobie na własną rękę. Poniżej przedstawiam osoby, które pomagają mi w tych działaniach i zawsze z chęcią dzielą się swoją historią.

Dominik - Ambasadorzy Rok w Bok

Dominik Gawron

Dominik rozpoczął swoją przygodę z gap year z przytupem: po ukończeniu liceum zdecydował się wyjechać do Australii i Nowej Zelandii, żeby podróżować po tych krajach autostopem. Pełną relację z jego gap year można przeczytać tutaj. Do podróżowania na stopa uzależnił się na dobre i od tego czasu zjechał też całą Europę, Azję i Amerykę Północną. Obecnie studiuje w Poznaniu, ale sporo czasu poświęca też na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z podróży.

JuliaKaffka - Ambasadorzy Rok w Bok

Julia Kaffka

Kapitan Marvel naszej niefilmowej rzeczywistości. Julia to aktywistka, której działalność społeczna została niejednokrotnie doceniona zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na co dzień, kierując grupą YOUng Heroes, pokazuje ludziom, że bez peleryny i supermocy każdy może być bohaterem. Działa tam gdzie może, tak jak może i dla kogo może, a obszar jej działań jest niesamowicie szeroki – od zwalczania period poverty, przez niwelowanie skali foodwastingu, po organizację charytatywnych eventów. W wolnych chwilach jest testerką marzeń i udowadnia, że nawet z najbardziej napiętym grafikiem świata, można znaleźć chwilę na to, by robić to, co się kocha. Jej oficjalne uzależnienie (oprócz pizzy) to Erasmus+ Youth Exchanges, o których z wielką chęcią Wam opowie!