O Gap Year Po Polsku

Co to jest gap year? Na czym polega? Jak go zaplanować? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytania, jesteś we właściwym miejscu! 

Wykorzystaj poniższe pytania, żeby odnaleźć się na naszej stronie.

Zastanawiasz się nad gap year?

Jeżeli nadal rozważasz czy gap year to coś dla Ciebie, zajrzyj na podstronę Podejmowanie Decyzji. Tam możesz zapoznać się z artykułami na temat zalet gap year, ile może trwać przerwa od kariery oraz na jakim etapie ją wziąć.

Planujesz gap year?

Na naszej stronie znajdziesz wiele pomysłów na to, co można i co warto zrobić w trakcie gap year. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na podstronę Planowanie Gap Year.

Szukasz inspiracji?

Aby przeczytać o osobach, które odbyły już semestr lub rok przerwy, zajrzyj do zakładki Historie z Gap Year

Masz pytania? Potrzebujesz wsparcia?

Dołącz do grupy Rok w Bok na Facebooku – społeczności gap year w Polsce. Również jeżeli masz już gap year za sobą, dołącz, aby podzielić się swoimi doświadczeniem!

Możesz też skontaktować się ze mną korzystając z tego formularza.

Chcesz wziąć udział w programie gap year?

Dowiedz się więcej na temat Programu Rok w Bok!

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego newslettera!

* Wymagane pola

Zgodnie z wymaganiami ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej, musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie newslettera Rok w Bok:

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania materiałów marketingowych poprzez kliknięcie w link w stopce naszych emaili. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych dostępne jest na naszej stronie internetowej.

Korzystamy z MailChimp jako naszej platformy marketingowej. Zapisując się do naszego newslettera, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez MailChimp. Dowiedz się więcej na temat polityki ochrony danych osobowych MailChimp.