Podróże

Podróże to jeden z najczęstszych wyborów na czas gap year. Niezależnie czy chcesz spędzić dwa tygodnie na Lazurowym Wybrzeżu czy pół roku z plecakiem w Ameryce Południowej, warto się dobrze do tego przygotowac. Na tej podstronie znajdziesz linki do napisanych przeze mnie artykułów oraz listę stron, które mogą Ci się przydać.

Noclegi

Poniżej przedstawiam kilka stron, z których korzystam podczas moich podróży i które zostały polecone przez innych gapyearowiczów.

cropped booking logo - Podróże

Booking.com pozwala na znalezienie tanich hoteli i hosteli we wszystkich częściach świata. Kliknięcię w logo powyżej pozwoli Ci otrzymać 50 zł zwrotu z najbliższej rezerwacji!

cropped airbnb logo 2 - Podróże

Airbnb to sposób na wynajęcie mieszkań osób, które tak jak Ty wyjeżdżają, a chcą trochę zarobić. Poprzez link w logo możesz otrzymać do 138 zł rabatu na Twoją rezerwację!

cropped couchsurfing logo - Podróże

Dzięki portalowi Couchsurfing możesz znaleźć osoby, które przygarną Cię na przysłowiową kanapę podczas Twoich podróży.

Transport

Samolot, pociąg, a może samochód? Oto kilka polecanych propozycji, które pomogą Ci w podróżowaniu z ograniczonym budżetem.

cropped Skyscanner logo - Podróże

Skyscanner to moja ulubiona wyszukiwarka lotów, ponieważ pozwala przeglądać ceny lotów z i do wielu lokacji jednocześnie oraz pokazać ceny lotów w wiele dni jednocześnie.

cropped Flixbus logo - Podróże

Flixbus ma zdecydowanie najbardziej rozwiniętą sieć połączeń autobusowych w Europie. Ceny są bardzo konkurencyjne – zazwyczaj lepsze niż w PKP.

cropped eurail logo - Podróże

Główna atrakcja Eurail to możliwość wykupienia jednego biletu kolejowego, który pozwala podróżować we wszystkich krajach Europy.