Jak wybrać prezent dla mężczyzny na święta?
15 listopada 2022

Panie obecnie mogą mieć ogromny problem przy zakupie prezentu dla swojego partnera. Nikogo nie powinien dziwić wspomniany fakt, ponieważ na rynku dostępnych jest mnóstwo bardzo wysokiej jakości produktów znajdujących się w różnych kategoriach. Świetnym rozwiązaniem może być zakup książki związanej z zainteresowaniami partnera. Można również postawić na bestseller. Jaka książka najlepiej sprawdzi się, jako prezent dla faceta możliwe do zakupu w Tania Ksiażka

Tomasz Lis: Historia prywatna

Jest to w najprostszym możliwym ujęciu autobiografia nie tylko jednego z najgłośniejszych, ale również najbardziej kontrowersyjnych i najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Wszystkie wspomnienia zostały doskonale odmalowane na plastycznym tle historii Polski po 1989 roku. Czytelnik będzie miał możliwość śledzić zadziwiającą karierę Tomasza Lisa, a także wejść do zamkniętych gabinetów polityków oraz redaktorów z pierwszych stron gazet. W książce zostały poruszone wzloty i upadki II RP. Pozycja jest autoportretem dziennikarza, który postanowił zmienić media w Polsce. 

Konrad Piasecki: Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza

Konrad Piasecki po ponad 25 latach zmagań z polską polityką postanowił opisać, co przeżył, czego doświadczył, a także co widział. Należy mieć świadomość, że pozycja jest pełna zakulisowych anegdot czy historii z perspektywy osoby, która przyglądała się z bliska wszystkim wydarzeniom. 

Kuba Wojewódzki: Nieautoryzowana autobiografia

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że o książce było bardzo głośno jeszcze przed jej oficjalną premierą. Jak wiadomo, Kuba Wojewódzki uwielbiał szokować już od dziecka. Z kolei rzeczywistość dawała mu do zabawy wszystkie potrzebne okoliczności czy gadżety. Godny uwagi jest fakt, że w przeszłości chciał zostać aktorem, jednak eksperci prognozowali mu rolę halabardnika. W ostatecznym rezultacie został samozwańczym “królem TVN-u”. Należy mieć świadomość, że jego autobiografia jest pewnego rodzaju skarbnicą doskonałych ripost czy ciętych komentarzy. Jest to również poruszająca historia człowieka zasmuconego kondycją myślenia społeczeństwa.